TR / EN

HİZMETLERİMİZ

Reklam & Sosyal Medya

İletişimde güçlü bir kaynak haline gelen ve en önemli özelliğinin istediğiniz kitleye zaman ve mekan gözetmeden ulaşabilme imkânı sağlamak olan sosyal medya, doğru yönetildiğinde eşi benzeri olmayan bir pazarlama aracı olarak markalara ekstra bilinç katmaktadır.

Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, firmaların ulaşmak istedikleri kitlelere en etkin şekilde ulaşmaları ve sektörde güçlü bir şekilde yer almaları için sosyal medyayı doğru bir biçimde kullanmaları gereklidir. Bu nedenle firmaların gün geçtikçe sosyal medya konusu ile ilgili, bilgiye, yetişmiş iş gücüne ve doğru içerik üretimi ile yönlendirilmeye ihtiyaçları artmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet ihtiyaç duyulan iş gücünü sizlere vermeyi hedeflemektedir. 


*Biz bunların yanı sıra size sosyal medyada yer almak için beş ayrı neden sunuyoruz; 
İlişkileri Geliştirmek:
Sosyal medyanın size en gerçek getirisi müşterileriniz ile direkt iletişim durumunda olacak olmanızdır. Paylaşım yaptığınız içerikler ile birebir etkileşim haline geçecek olmanız size ilavetenlık sağlayacaktır.
Marka Bilinirliği Yaratmak:
Sosyal medyada var olmanız demek, markanız için tanınmışlik ve öncelik sağlamanın yanı sıra daha çok şahsa ulaşmak ve firmanız ile ilgili bilinirlik sağlamak demektir.
Tanıtım:
Sosyal medya en etkin biçimde doğru içerik ile kendinizi ifade etmenize imkân sağlar. Hesaplarınız üzerinden alacağınız olumlu ya da olumsuz yorumlara doğrudan erişebilir ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Yine sosyal medya üzerinden ürün ve firma reklamınızı yapabilirsiniz.
Promosyonlar:
Sosyal medya pazarlama vasıtası ile, takipçilerinize ve müşterilerinize özel indirimlerden ve fırsatlardan haber verebilir, kısa ve uzun zamanlı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kampanyalar ve indirimler vasıtasıyla kitlenizi artırıp bilinirlik sağlayabilirsiniz.
Pazar Araştırması:
Sosyal medyayı ilaveten sektör araştırması ve tüketici talep ve şikayetleri hakkında araştırmalar yapmak içinde kullanabilir, analiz yapar ve pazar payınızı yükseltebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hizmetlerinin temelini “hedef kitle analizi” oluşturur. Markadan alınacak “doğru brief” akabinde yapılacak “doğru analiz”, Sosyal Medya Pazarlama Stratejisinin temelini oluşturur. Hedef kitleyi tanımak ve doğru tanımlamak işin merkezidir.


Hedef kitlenizi doğru tanımlarsanız tüketiceye yönelik içerikler hazırlamakta zorlanmazsınız. İçeriklerin sadece hedef kitlenize uygun olduğunu değil, onların paylaşmaktan  keyif alacağı içeriklerden oluşmasına özen gösterin. Ya da işi profesyonellere bırakın.


Sosyal medya ve internete verilen reklamların ölçülebilir olması, ayrıca çift yönlü bir iletişimin sağlanması markaların hem analizlerinde hem de stratejilerinde etkin rol oynuyor. Tüketicinin karşısına çıkmak ve dijital dünyada boy göstermek için etkin reklam stratejileri gerekir.


Sosyal Medya Optimizasyonu işin son aşamasıdır. Markanın sosyal medyadaki faaliyetlerini sürdürebilmesi için hesapları sürekli optimize etmek gerekir.  .

Unutmayın, doğru strateji ve yönetim sayesinde sosyal medya da var olabilir yada yanlış bir yönetimle bir anda yok olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Mobil Yazılım

Videografi

E-Ticaret

SEO

Web Hosting