TR / EN

HİZMETLERİMİZ

Mobil Yazılım

Günümüzde, satın alınan her 10 telefonun 9’u akıllı telefon. Yerli ve yabancı mobil uygulama sayısı da gün geçtikçe artıyor. 2019 yılında ise akıllı cihazların 2 milyarın üzerine çıkmasını bekliyor. Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken ,uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini bekliyorlar. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen bu rakamlar,kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret ediyor.


“  FAGORE, bu gerçeğin farkında!  „


Bu sebeple FAGORE, birçok kurum ve markanın ihtiyaç duyduğu mobil yazılım ve mobil uygulama geliştirme alanında profesyonel bakışı ile müşterilerine birçok seçenek sunuyor.


“  KULLANICI DOSTU, TEKNOLOJİ DOSTU MOBİL UYGULAMALAR  „


Verdiği bütünlüklü yazılım hizmetiyle İstanbul’daki diğer mobil uygulama  ajansları arasından sıyrılan FAGORE, mobil uygulamalarını geliştirirken kullanılacak tüm cihazlara uygun olarak tasarlar ve kodlar.


Geliştirdiği arayüz ve yönetim panelleriyle kullanıcı dostu yazılımlarla,uygulamaların yönetimi için kolaylık sağlar.


Tüm sektörlerden kurum ve markalar için mobil yazılım hizmeti veren FAGORE, uzman teknik destek ekibiyle İstanbul’daki en hızlı çözüm yaratan mobil yazılım ajanslarından biri.
Güçlü ekibiyle birlikte imza attığı mobil yazılım projeleri, FAGORE’nin farkını ortaya koyar.


“  MOBİL ÇÖZÜM ,MOBİL ENTEGRASYON  „


İster tüm sistemlerle entegre bir çözüm seçin, ister uygulamanın kendine ait paneli olmasını talep edin; FAGORE, tam da ihtiyacınıza göre bir mobil uygulama tasarlar geliştirir ve yayımlar.
Ek çözümler ve uygulama içi özellikler de geliştirerek, yazılım aşamasından önce sizlere sunar. FAGORE, kurum ve markalar için en etkili çözümü bulmayı amaç edinir.


FAGORE, mobil uygulamaları ve yazılımları günümüzde en popüler cihazlar olan iPhone ve Android cihazların son sürümleri ile geliştirir. Mobil dünyadaki tüm yenilikleri projelerine yansıtarak, kurumunuz için en verimli mobil uygulama çözümlerini üretir.


FAGORE’nin birlikte çalıştığı kurumlar için farklı platformlarda geliştirdiği mobil uygulama projeleri, uzun vadeli, yenilikçi ve hızlıdır. Hedef kitlenin alışkanlıkları da her aşamada hesaba katıldığından, maksimum kullanıcı deneyimini sağlar.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Videografi

Reklam & Sosyal Medya

E-Ticaret

SEO

Web Hosting