TR / EN

HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri, size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlar.

Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda sitenizin binlerce kişiye satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür. Tamamı fagore yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş olup, e-ticaret online satış sistemi ile Türkiye' nin en hızlı çalışan ve en iyi google optimizasyonuna sahip e-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Peki E-Ticaret konusunda en çok dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
• E-Ticaret yazılımının güvenliği
• SSL (Security Server Licence) Sertifikası sayesinde sitenizden yapılan bilgi trafiği farklı bir hat üzerinden sağlanmakta ve bu bilgilerin dış kullanıcılar tarafından hiçbir şekilde görünmemesini sağlamaktadır. Bankalar site için Sanal Pos hizmeti vermek için SSL Sertifikasının alınmasını zorunlu tutmaktadırlar.
• E-Ticaret Yazılımının Kullanışlı Olması
• İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen her kullanıcı, uzman bir internet kullanıcı olmak zorunda değildir. Amatör kullanıcılar da sizin müşteriniz olabilir. İşte bu aşamada sitenin kullanışlı ve amatör kullanıcılar tarafından bile kolayca alışveriş yapılabilir bir yapıya uygun olmalıdır.
• Hosting (Barındırma) Hizmetinin E-Ticaret Sitesindeki Önemi
• E-Ticaret sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu hosting konusudur. Bir web sitesinin yayını bu servis ile yapılmaktadır. Yazılımın çeşitli modüllerini destekleyen (Database, Component) uygulamaların sunucuda yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca e-ticaret sitesinin hızlı bir sunucuda olması gerekmektedir. Eğer E-Ticaret yazılımı ASP ve ASP NET ile yazılmış ise Windows Hosting en doğru seçimdir. Yazılım PHP ise Linux bir server daha düzenli bir çalışma sağlayacaktır.


E-Ticaret yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın…

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Mobil Yazılım

Videografi

Reklam & Sosyal Medya

SEO

Web Hosting