yükleniyor

Hakkımızda

FAGORE olarak 2007 yılından bu yana yenilikçi odaklı dijital ajans olarak başlayan heyecanlı yolculuğumuz, zaman içerisinde gelişen dostluklar ve mühim tecrübelerle kuvvet kazandı. Yeni medyanın önümüze sunduğu değişimleri fırsata çevirebilen, etkileşim kavramının bizzat kendisi olan interneti daima başına taç eden ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre etkin çözümler üreten stratejilerimiz sayesinde artık sektörün en sırasında koşuyoruz. 360 derece dijital pazarlama, yazılım – tasarım, içerik üretimi, topluluk oluşturma, mobil uygulamalar gibi birçok platformda yeni dünya düzenini takip ediyor, yol arkadaşlarımıza uygun ve olumlu çözümler sunuyoruz.


Gerçekleştirdiği istikrarlı büyüme sayesinde 2010 yılında tasarım ve yazılım tabanlı interaktif uygulamalar alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital ajanslarından biri olarak sektörde yerini almış bulunmaktadır.


FAGORE, her biri alanında uzman, genç ve dinamik ekibi ile İstanbul’da bulunan “FAGORE ofiste” bugünün değil geleceğin de dünyasında yer almak isteyen her firmayı çağdaş ve ekonomik çözümleri için birlikte çalışmaya davet eder.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!